HAKKIMIZDA


2000 yılında Paris merkezli kurulmuş olan Housechill 'Dünya Bizim Evimiz' sloganı ile sektöre merhaba deyip, dünyanın dört bir yanındaki ev sahipleri ile, gittikleri her ülkede ev konforu arayanların buluşabilecekleri bir platform olarak kuruldu.
Ziyaretçiler 1200'ün üzerinde; dünyanın dört bir yanında konumlanan:daire,stüdyo ve villaya Housechill üzerinden ulaşabilmekte ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

2004 senesinde Housechill; Profesyonel Yönetim alanında hizmet vermek için 4 yıllık bir eğitim ve araştırma sürecinden sonra 2008 yılında Montpellier de Housechill Yönetim olarak hizmet vermeye başlamıştır

2015 yılında Housechill Yönetim, İstanbul'da ilk ofisini açarak faaliyetlerine ve yatırımlarına Türkiyeyi de ekleyerek,yurt dışında vermiş olduğu hizmetleri Türkiye'ye de taşımıştır.
Çok uluslu yapısı ile standartlarını Avrupa Birliği normlarında tutan Housechill; Site ve tesis yönetimi başta olmak üzere;gayrimenkul değerleme uzmanlığı ve iç tasarım-danışmanlık hizmetleri de vermektedir.