GAYRİMENKUL SATIŞI VE KİRALAMA

GAYRİMENKUL SATIŞI VE KİRALAMA -
Housechill 2015 yılında İstanbul'da ki faaliyetlerine başlarken sektörde güven kazanmış ve ismini duyurmuş gayrimenkul değerleme uzmanlarını bünyesine katmış ve gayrimenkul kiralama ve satış talepleriniz için profesyonel desteği tarafınıza sağlamayı ilke edinmiştir. Danışmanlarımız yaşam standartlarınız ve ayırmış olduğunuz bütçeye uygun gayrimenkul fırsatlarını sizlere sunarken tüm kondisyonları dikkate almakta doğru bir seçim yapmanızı sağlamaktadır.
Tamamen dürüstlük ve doğruluk ilkeleri ile piyasada kendinden bahsettiren Housechill, gayrimenkul satış ve kiralama hususunda gerekli olan tüm yazışmaları, belgeleri ve sözleşmeleri de sizin için hazırlamaktadır.
Karşılıklı şartları sizin adınıza görüşen,ev sahibi veya kiracı olma yolunda sahip olduğunuz hakları koruyan ve bunu yasal zemin üzerinde resmileştiren Housechill, danışmanlık hizmetini süreç sonlandıktan sonra da vermeye devam etmektedir. Tüm danışmanlık hizmeti almak isteyen müşterilerimize  daha önce gayrimenkul kiralama ve satış desteği almış referanslarımızın bilgilerini paylaşarak, güven ortamını sizlerin konforu için  sağlayabilmekteyiz.